На Львівщині хочуть побудувати завод на двісті робочих місць

На Львівщині, ймовірно, зведуть завод мінеральних вод. Орієнтовна вартість проєкту складає понад двадцять мільйонів євро.

Про це повідомили у пресслужбі облдержадміністрації за підсумками зустрічі очільника відомства із представниками компанії «Карпатські мінеральні води» 15 листопада.

Компанія планує створити близько 200 нових робочих місць та збільшити  потужності нового заводу у 3 рази до вже існуючих. Загальна сума інвестицій складе понад 20 млн євро.

Також інвестор планує відновити табір «Сокіл» та  проводити оздоровлення дітей різних соціальних груп.

Під час зустрічі Максим Козицький зазначив про можливість реєстрації індустріального парку під реалізацію даного інвестиційного проєкту. Це дасть інвестору додаткові переваги та пільги.

А також запевнив, що облдержадміністрація сприятиме у погодженні документації та проведенні всіх необхідних комунікацій до місця будівництва.

Група компаній «Карпатські мінеральні води» є потужним гравцем українського ринку виробництва природних мінеральних вод і безалкогольних напоїв. Заснована 2002 року. Об’єднує понад 500 працівників в усіх регіонах України. А 2020 року сплатила до бюджету майже 94 млн гривень податків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.