На Стрийській у Львові збудують чотириповерховий торговельний центр

Зовнішній вигляд будівлі ще допрацьовуватимуть.

На вулиці Стрийській у Львові, неподалік автовокзалу на вул. Стрийській, планують збудувати чотириповерховий торговельний центр. Про це йшлось під час засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та урбаністики ЛМР.

Архітектурно-містобудівна рада затвердила містобудівний розрахунок будівництва торговельного центру на вул. Стрийській, 332. Його планують звести на ділянці 0,2050 гектарів, неподалік від автовокзалу на Стрийській. Це комунальна земля, на якій передбачена житлова та громадська забудова. Вид використання – для обслуговування об’єкта незавершеного будівництва магазину-павільйону.  

Ділянку орендує ПП «Золота підкова». Там розташований металевий павільйон, його приберуть.

Магазин матиме чотири поверхи, підземний паркінг на 39 місць. Із боку вулиці Стрийської облаштують громадський простір. Під час засідання головний архітектор Львова Антон Коломєйцев зазначив, що потрібно допрацювати зовнішній вигляд фасаду будівлі, зокрема «додати йому об’єму».

Для початку будівництва інвестор має звернутись за містобудівними умовами та обмеженнями до Львівської міської ради. 

За даними аналітичної системи YouСontrol ПП «Золота підкова» засноване у 1995 році. Займається виробництвом виробів із бетону, гіпсу та цементу а також роздрібною і оптовою торгівлею господарськими товарами. Власницею є Марія Русин.

Вікторія Савіцька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.