Окупанти на Луганщині обстріляли телевежу, яка транслювала українські канали

17 листопада, близько 15.30-16.00, противник здійснив три обстріли важкою артилерією по населеному пункту Комишуваха. Обстріл вівся прицільно в район нещодавно відкритої потужної телевежі, з якої здійснюється віщання українських телеканалів на тимчасово окуповану РФ територію.

Про це повідомляє штаб ООС.

«З огляду на те, що напередодні вся новинна стрічка з боку окупантів рясніла фейковими повідомленнями про нібито обстріл українськими військами різних населених пунктів саме з Комишувахи, стає очевидним, що обстріл телевежі був запланований російськими артилеристами заздалегідь, і в медіапросторі противник провів інформаційну підготовку своїх дій», – написали у штабі.

Українські військовослужбовці тримають ситуацію під контролем, готові до відбиття будь-яких незаконних дій ворога.

Фото: ОТУ «Північ»

Урочисте відкриття та запуск у тестовому режимі мовлення радіотелевізійної передаючої станції «Комишуваха», відбулося 22 серпня, у Сєвєродонецькому районі Луганської області.

Перед запуском вежі на ній було встановлено найбільший на Луганщині прапор України, який видно також і з тимчасово окупованих територій.

Радіосигнал телевежі повністю покриває тимчасово окуповану частину області і сягає кордону з Росією.

Мовлення з телевежі в Комишувасі забезпечує українським контентом 200 тисяч людей з обох боків лінії розмежування у Луганській та Донецькій областях.

Дозволи на тимчасове мовлення з РТПС «Комишуваха» вже отримали АТ НСТУ (канали: UA:Перший, UA:Донбас, UA:Культура), державний телеканал «Дім», оператор багатоканальної телевежі ТОВ «Зеонбуд» (це 32 найбільш рейтингові телеканали), телеканали Перший Західний та «2+2». Крім того, працюють всеукраїнські радіостанції «УР-1», UA:Культура, «Армія-ФМ», радіо «Промінь», а також місцеві «49-паралель» та «Пульс».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.