У Львові відремонтують гуртожиток для незрячих

Роботи з ліквідації аварійності частини будинку мають розпочати вже наприкінці листопада.

У Львові відремонтують гуртожиток для людей із проблемами зору, що на вул. Торф’яній,11. Цей будинок звели у місті як тимчасовий ще у 1959 році. З того часу ремонту тут ще не проводили. Протиаварійні роботи почнуть уже вкінці листопада. Про це повідомив депутат Львівської міської ради від Об'єднання «Самопоміч» Дмитро Колесник.

«У Шевченківській районній адміністрації уже розробили Програму щодо тимчасового відселення жителів будинку на час ремонту. Пропонують виселити мешканців першого поверху приблизно на пів року. Це 13 сімей, яким запропонували два варіанти для переїзду: або щомісяця перераховувати їм кошти на орендовану квартиру (без сплати за комунальні послуги), або ж в адміністрації самотужки знайдуть житло для них», – говорить Дмитро Колесник.

Натомість жителі другого поверху на час ремонту залишаються у своїх квартирах. Основні роботи стосуватимуться укріплення стін на першому, адже будівлю зводили без фундаменту, тож з кожним роком вона просідала все більше. Та є кілька проблем, які виникають через майбутній ремонт. Оскільки душові кімнати, ванни та приміщення для зберігання харчів знаходяться лише на першому поверсі, мешканці другого просять розпочати ремонт саме із цих приміщень.

Зараз мешканці будинку готують відповідні документи, аби отримати матеріальну допомогу на час відселення. Сам ремонт обіцяють розпочати у листопаді 2021 року.

Нагадаємо, що раніше депутат Дмитро Колесник зачитував депутатське звернення про тимчасове відселення мешканців через аварійний стан будинку.

Публікація в рамках програми висвітлення діяльності Львівської міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.