Замість двох поверхів – п’ять. На Варшавській виявили незаконне будівництво

Власник отримав дозвіл на реконструкцію індивідуального житлового будинку.

У Львові на вул. Варшавській, 157 виявили незаконне будівництво багатоповерхівки. Власник індивідуального житлового будинку отримав дозвіл на його реконструкцію. Та, замість дозволених двох поверхів ще добудував три, разом з цоколем та мансардою. Про це повідомляють у департаменті містобудування ЛМР.

4 роки тому львів’янин отримав дозвіл на реконструкцію свого будинку на підставі будівельного паспорта. Проте для цього він звернувся не до міської ДАБК, яка якраз мала би видати такі документи, а в ДАБІ області, яка не мала на це повноважень, однак дозвіл на будівництво таки видала.

Згідно з законом, індивідуальне будівництво дозволяє не більше двох поверхів (без урахування мансарди) та з площею до 500 кв м. Водночас на вул. Варшавській, 157 виявили незаконно збудовані п’ять поверхів із цоколем і мансардою. Крім того, відповідно до закону, забудовник не має земельної ділянки у власності (на праві оренди чи суперфіції).

У результаті перевірки міською ДАБК у Львові на забудовника складено протокол та винесено припис. Відтак, він повинен сплатити штраф, максимальний розмір якого для фізичних осіб становить 25 тис грн. також упродовж двох місяців він повинен знести забудову або ж отримати всі потрібні дозвільні документи для будівництва багатоповерхівки.

Фото департаменту містобудування ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.