Від сьогодні до гірського села на Львівщині курсуватиме модернізована електричка

Електропоїзд максимально пристосований для маломобільних груп населення.

Від сьогодні, 19 листопада, до гірського села Сянки на Львівщини курсуватиме модернізований електропоїзд. Відправляється він зі Львова о 09.25 і прибуватиме у Сянки о 13.50. У зворотному напрямку із Сянок – о 14.50 та прибуватиме до Львова о 19.26. Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

За його словами, електропоїзд максимально пристосований для маломобільних груп населення. У головних вагонах передбачені місця для людей на колісних кріслах, є поручні, пандуси та санвузли, вхідні двері з зручним електронним управлінням, кнопки виклику поїзної бригади. У складі поїзда курсуватиме 10 вагонів.

Для зручності людей із вадами зору всі вказівники дублюються шрифтом Брайля. Для пасажирів з дітьми облаштували сповивальні столики.

Поблизу Сянок розташований Західний реабілітаційно-спортивний центр – одна з найсучасніших спортивних баз України та Європи. Тут тренуються і проводять дозвілля спортсмени з інвалідністю. Також поїзд зручний для пасажирів, які мають із собою гірськолижне спорядження. Тож мандрувати тепер можна з комфортом і швидко.

Нагадаємо, що на його модернізацію Укрзалізниця спрямувала близько 72 млн грн, з яких 2,2 млн грн – на облаштування елементів безбар’єрності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.