1843 пасічники Львівщини отримають 8,4 млн грн: готують документи

Учора, 18 листопада, під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України до Дня працівників сільського господарства провели Всеукраїнський фермерський онлайн-форум: «Актуальні напрями підтримки агросектору».

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Основною тематикою заходу було питання державної підтримки агровиробників України у 2021 та 2022 роках. Перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький у своїй доповіді окреслив конкретні напрямки фінансової підтримки.

«Державна підтримка – це один з елементів того, що має допомогти перш за все тим хто на старті, хто хоче розвиватися, і в тих сегментах, де необхідна критична підтримка держави, де формується додана вартість і де створюються нові робочі місця. Чітко розуміємо кореляцію. Нові робочі місця – це збільшення надходжень до місцевих бюджетів, це шлях до успішної громади»,  – зазначив Тарас Висоцький.

Також в ході круглого столу найактивніші громади мали змогу поставити запитання першому заступнику Мінагрополітики, висловити свої пропозиції та бачення в частині напрямів фінансової  підтримки.

«У поточному році на фінансування підтримки сільськогосподарських виробників Львівської області з державного бюджету профінансовано 124,8 млн грн, а до кінця року ця цифра значно зросте коштом державних програм, з яких розгляд заявок виробників ще не проводився. Зокрема, виробники Львівщини у програмі підтримки садівництва і виноградарства одержали 41,6 млн грн на відшкодування інвестиційних витрат. Понад 43 млн грн – за здешевлення кредитних коштів. Серед областей України Львівщина займає третє місце по сумі виплаченої дотації за утримання корів. Таку дотацію одержали 77 фермерських господарств на загальну суму 9,6 млн грн.  На сьогодні йде підготовка документів на виплату дотації пасічникам за утримання бджолосімей. 1843 пасічники отримають 8,4 млн грн», – зазначила заступник департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

9 садівникам зі 180 дадуть 3,2 млн грн: ЛОДА забула назвати їх поіменно

24 млн грн компенсацій отримають садівники на Львівщині. Найбільше – за будівництво холодильників

Аграрії на Львівщині отримають фінансову підтримку

Львівщина – друга за поголів’ям свиней: данські компанії організовують семінар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.