Від сьогодні у Львові цілодобово чергуватиме снігоприбиральна техніка

Цього року для прибирання вулиць Львова задіють 137 одиниць комунальної техніки та 107 одиниць приватної, яку місто взяло в оренду.

Від сьогодні, 20 листопада у Львові цілодобово чергуватиме снігоприбиральна техніка. Інформує пресслужба ЛМР.

«Техніка до зимового періоду готова. Чергування техніки запроваджуємо з 20 листопада. Відповідне розпорядження «Про перехід підприємств, задіяних до роботи з механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі, на зимовий режим роботи» вже підписане, піскосуміш є, сіль є, реагенти закупили», – запевняють у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Там додають, що усі шляхоремонтні підприємства мають забезпечити готовність, щоб у будь-який час, якщо будуть примерзати мости та підйоми, забезпечити посипання. Також готовність мають забезпечити балансоутримувачі будинків, щоб їхня техніка і двірники могли вийти посипати тротуари.

Додамо, що цього року для механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі Львова буде задіяно 137 одиниць комунальної техніки та 107 одиниць приватної, яку місто взяло в оренду.

Відстежувати роботу техніки у Львові можна за онлайн картою.

Нагадаємо, цими вихідними у Львові та області ще триматиметься плюсова температура, утім дощитиме. Мокрий сніг прогнозують на понеділок, 22 листопада. Учора 19 листопада, на гірськолижному курорті у Славському на Львівщині випав перший сніг. Мешканців Львівщини закликають зважати на погіршення погодніх умов і ситуації на дорогах в області. Поліція опублікувала рекомендації для учасників дорожнього руху.

Фото архівне (2020 рік)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.