1000 грн від вакцинованих одержать 6 тис об’єктів бізнесу: театри, музеї, спортцентри, авіа і залізничні перевізники

Програма з надання однієї тисячі гривень для вакцинованих громадян діятиме з 19 грудня 2021 року до 18 грудня 2022 року. Її можна буде витратити на квитки у кінотеатр, театр чи на концерт, на заняття спортом, подорожі Україною потягом або літаком.

Скористатися цією тисячею гривень можуть всі громадяни України, які отримали дві дози вакцини за ввесь період проведення вакцинації. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в «Суботньому інтерв’ю» Радіо Свобода, пише Dailylviv.com.

Він додав, що кошти в сумі однієї тисячі гривень будуть виплачені на віртуальні платіжні картки через «Дію». Їх можна буде витратити на квитки у кінотеатр, театр чи на концерт, на заняття спортом, подорожі Україною потягом або літаком.

«Програмою зможуть скористатися через додаток або портал «Дія» ті, хто має відповідні ковідні сертифікати з двома дозами. «Дія» сформує відповідну картку платіжну, якою можна буде скористатися лише на ці п’ять напрямів, які найбільш постраждали від COVID… Це креативні індустрії, кіно, театри, музеї, це спортивні центри і перевезення всередині України, авіа і залізничні. Ось ці напрямки отримають підтримку», – наголосив прем’єр.

Денис Шмигаль уточнив: «Ця програма спрямована на підтримку індустрій, які постраждали. Але в той же ж час вона мотивує людей вакцинуватися і користуватися «Дією» як тим ресурсом, який допомагає державі впорядкувати сьогодні відносини громадян і держави і спрощувати їх».

Раніше прем’єр повідомляв, що майже шість тисяч суб’єктів бізнесу в Україні зможуть взяти участь у програмі виділення однієї тисячі гривень для вакцинованих громадян: «Ця ініціатива президента України дозволить підтримати малий і середній бізнес в Україні, який постраждав через пандемію».

Президент Володимир Зеленський 15 листопада у відеозверненні заявив, що українці, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19, отримають по одній тисячі гривень через додаток «Дія».​

Він додав, що оскільки смартфони і відповідно застосунок «Дія» є не у кожного, особливо в літніх людей, то держава забезпечить альтернативну можливість отримати гроші.

За даними МОЗ, від початку вакцинальної кампанії від COVID-19 в Україні повністю імунізовані та отримали дві дози – понад 9,6 мільйона людей.

На Львівщині є 28 центрів масової вакцинації населення від Covid-19 у 13-ти містах: графік роботи

МОЗ рекомендує щепити дітей від Covid-19. Однією вакциною

В Україні понад 90% пацієнтів у лікарнях – невакциновані особи (відео)

Обсяги вакцинації недостатні: для популяційного імунітету треба вакцинувати 70% населення, а не 25%, як це є,- медик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.