Центр «Джерело» просить львів’ян підтримати їх на всеукраїнському конкурсі соціальних ініціатив

За кілька днів потрібно назбирати понад 5 тисяч голосів.

Львівський навчально-реабілітаційний центр «Джерело» просить підтримати їх на всеукраїнському конкурсі соціальних ініціатив. Усе, що потрібно, – це проголосувати на сторінці конкурсу.

Проголосувати просять за проєкт №55.

Мета конкурсу – підтримати організації, які упродовж 2021 року реалізували чи реалізовують соціальні ініціативи.

«Запрошуємо кожного з Вас підтримати голосом Джерело! Разом з Вами ми ще раз наголосимо на важливості розвитку соціальних послуг», – закликають у центрі «Джерело».

Голосування розпочалося сьогодні і триватиме лише кілька днів – до 30 листопада. Потрібно назбирати більше 5 тисяч голосів.

«Не треба вносити ніяких даних і карток. Маємо лише кілька днів – а треба понад 5 000 голосів! Нам дуже треба перемога і винагорода, щоб далі робити важливе щодня! У разі перемоги винагорода буде використана на основну діяльність благодійної установи центру», – написала керівниця відділу розвитку у навчально-реабілітаційному центрі «Джерело» Наталія Сіреджук.

Як йдеться на сайті Конкурсу соціальних ініціатив, за результатами конкурсного відбору, організаціям присуджується винагорода, яка повинна бути спрямована на покриття адміністративних витрат ОГС – переможців конкурсу у 2022 році. Таким чином підтримується організаційна спроможність реалізовувати нові соціальні ініціативи.

Організації-переможці визначатимуться шляхом онлайн-голосування.

Розмір винагороди визначається відповідно до обсягу адміністративних витрат організації-переможця конкурсу, однак не може перевищувати суму, еквівалентну 10 000 €. Винагорода надається в гривнях.

Ми будемо дуже вдячні і раді, якщо велика кількість людей своїм голосом стануть з нами солідарні і допоможуть перемогти!

Проголосувати можна тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.