Перший рейс зі Львова до Києва нової авіакомпанії

У Міжнародному аеропорті «Львів» імені Данила Галицького відбулася пререзентація регулярних авіарейсів Київ – Львів – Київ, Львів – Дніпро – Львів та Львів – Харків – Львів, які здійснюватиме нова українська авіакомпанія «Air ocean Airlines».

Перший рейс зі Львова до Києва відбудеться вже сьогодні, а старт польотів до Дніпра і Харкова запланований на грудень. Рейси з Києва до Львова «Air Ocean Airlines» планує виконувати щодня. Авіакомпанія раніше вже розпочала літати зі столиці нашої держави до Миколаєва і Запоріжжя. Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради, пише Dailylviv.com. 

«Air Ocean Airlines – це молода авіакомпанія, яка позиціонує себе як регіональний перевізник, що планує виконувати внутрішні та міжнародні польоти на сучасних літаках АН-148-100Е вітчизняної розробки. Наша мета – з’єднати авіасполученням великі та середні українські міста і зробити подорож для наших громадян зручною, швидкою і комфортною», – розповів директор компанії «Air Ocean Airlines» Микола Мельніченко.

У авіапрезентації також взяли участь заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод і заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко.

Львівщина має авіасполучення з 24 країнами світу, які обслуговують 22 авіакомпанії

Аеропорт Львів повідомив про найпопулярніші напрямки у вересні

В аеропорті Львова повідомили, без яких документів не впустять в літак навіть на внутрішніх рейсах

Польоти зі Львова до Києва, Харкова, Дніпра з безкоштовними водою, чаєм, кавою і харчуванням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.