П’яний мукачівський священик отримав вирок суду за нетверезу їзду

Мукачівський міськрайонний суд оштрафував священика, який п’яним сів за кермо своєї автівки Skoda Octavia. Священнослужителя позбавили права керування авто на рік та зобов’язали сплатити штраф у сумі 17 тис. грн. Про це з посиланням на рішення суду повідомляє “Ua-reporter”

Як зазначається у ухвалі суду, у жовтні 2021 року священик Василь А. керував Skoda Octavia у стані алкогольного сп’яніння.

Це підтверджується висновком лікаря-нарколога Мукачівської лікарні та протоколом про адмінпорушення та поясненням самого священика правоохоронцям.

Поліція тоді затримала п’яного священика поблизу центру Мукачева – на вулиці Ярослава Мудрого. Про кількість алкоголю у крові обвинуваченого не повідомляється.
На розгляд справи Василь О. не прийшов, у ухвалі зазначається, що повістка, адресована йому, повернулася до суду.

Отже, суддя Мукачівського міськрайонного суду Іван Котубей визнав священика винним за ч. 1 ст. 130 КУпАП (управління авто у нетверезому стані) та призначив штраф у розмірі 17 тис. грн з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік.

Окрім того, обвинуваченого зобов’язали сплатити судовий збір – 454 грн. У рішенні суду зазначається, що священик має право оскаржити ухвалу протягом десяти днів.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.