За гроші міжнародного фонду 92 бездомних коти стали бездітними

Із 16 до 19 листопада ветеринари міжнародного фонду FOUR PAWS Ukraine безкоштовно проводили стерилізацію вуличних котів Львова. Так, за цей час простерилізували 92 тварини, яких до ЛКП «Лев» принесли опікуни та небайдужі мешканці міста.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

У ЛКП «Лев» наголошують, що стерилізація – гуманний спосіб регулювання чисельності безпритульних тварин.

«Якщо котики не стерилізовані, вони безконтрольно розмножуються і їхня популяція зростає, що є недобре. Відповідно, волонтери, які годують цих котиків, могли принести чотирилапих на безкоштовну стерилізацію», — розповів керівник комунального підприємства «Лев» Андрій Пінчук.

Міжнародний фонд FOUR PAWS Ukraine співпрацює з ЛКП «Лев» уже четвертий рік поспіль. Зокрема, минулого року спільними зусиллями вдалося стерилізувати більше 100 котів.

«Операція абсолютно безболісна для тварини, яка знаходиться в загальному наркозі. Вона не відчуває нічого. Операція проходить з мінімальними розрізами для того, щоб завдати найменше травм. Після операції тваринка отримує всі необхідні препарати – знеболювальні – й добре почувається. Шов знімати потім не потрібно, ниточка сама розсмоктується після трьох тижнів і все», — розповів ветеринарний лікар фонду FOUR PAWS Олександр Сенчук.

Керівництво ЛКП «Лев»  висловлює подяку Фонду за допомогу і багаторічну співпрацю.

Нагадаємо, ЛКП «Лев» працює щодня, без вихідних, з 8:00 до 20:00 год. на вул. Промисловій, 56 у м. Львові. Контакти: тел. 068-53-54-545; e-mail: lkplev@gmail.com. Прийом здійснюється за попереднім записом.

На сесії підтримали петицію про субсидії на стерилізацію безпритульних котів. Потрібні кошти

ЛКП Лев заплатить 180 тис, щоб довідатися про вплив крематорію для тварин на довкілля

У Львові безпритульні коти житимуть у двоповерхових будинках (відео)

Кожен собака ЛКП Лев бачить вигульний майданчик-сенсорний сад лише три рази,- волонтерка (відео)

Львів не може виконувати новий зоозахисний закон: немає політичної волі, – юристка (відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.