Львівські митники виявили у посилках арсенал холодної зброї

У міжнародних поштових відправлення працівники Львівської митниці виявили арсенал холодної зброї. У посилках були ніж, бойовий кинджал та лук. Про це Львівському порталу повідомили у Львівській митниці.

Холодну зброю митники виявили у трьох міжнародних поштових відправленнях. Відправниками посилок громадяни США та Німеччині, а отримувачами – мешканці різних областей України.

У деклараціях було вказано, що пересилають предмети домашнього вжитку. Однак працівники митниці виявили ніж, бойовий кинджал та лук. Згідно з висновками експертів і тактичний бойовий кинджал належать до холодної зброї колюче-ріжучої дії, а лук є механічною метальною холодною зброєю.

За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил за ст. 473 Митного кодексу України. Заборонені до пересилання товари вилучено.

Загалом з початку роботи Львівської митниці, 1 липня 2021 року, її працівники виявили 40 фактів незаконного переміщення зброї боєприпасів, вибухових речовин. Всього вилучено понад 60 одиниць холодної збої та майже 500 набоїв до нарізної та мисливської зброї.

Фото: Львівська митниця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.