У Львові врятували чоловіка, в якого під час прийому в лікаря раптово зупинилося серце (ФОТО)

У Львові військові хірурги врятували життя чоловікові, в якого під час консультації раптово зупинилося серце, — повідомили «Варта1», у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

У Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону сталась надзвичайна подія — під час консультації у пацієнта раптово зупинилось серце. І відлік його життя пішов на секунди.

— Це трапилось прямо в кабінеті, — розповідає начальник відділення серцево-судинної хірургії підполковник медичної служби В’ячеслав Зінченко. — Пацієнт поступив до нас з дуже серйозними серцевими захворюваннями. І під час огляду в нього раптово зупинилось серце. Як пізніше ми з’ясували це була фібриляція шлуночків. І по суті це клінічна смерть людини.

Лікарем невідкладно було вжито заходів з реанімації пацієнта. А також було прийнято рішення про негайну операцію. Адже життя людини було під загрозою. Вже під час операції виявилось, що крім всіх виявлених під час попередніх діагностик, захворювань і патологій, у хворого ще й так звана «порцелянова аорта».

— Це хвороба під час якої проведення маніпуляцій на самій аорті дуже ускладнене для хірурга, — пояснив підполковник медичної служби В’ячеслав Зінченко.

Загалом, боротьба за життя пацієнта тривала понад три години. Однак військові кардіохірурги і цього разу сотворили невелике чудо — повернули до життя майже безнадійного хворого.

— На даний час пацієнт знаходиться в доброму стані, вже виконує певні вправи з відновлення і в цілому демонструє хорошу тенденцію, — підсумував лікар.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.