У шпиталі Митрополита Андрея Шептицького відкрили пункт вакцинації

Наразі працюватимуть у тестовому режимі, але якщо буде попит, то дні роботи розширять.

У шпиталі імені Митрополита Андрея Шептицького у Львові відкрили пункт вакцинації від Covid-19. Наразі він працює у тестовому режимі. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила завідувачка поліклінічного відділення Любов Гасюк.

Пункт вакцинації наразі працюватиме у вівторок та середу з 14.00 до 19.00, але якщо буде більший попит, то дні прийому розширять. Щепитися у шпиталі можуть всі за попереднім записом. Вакцинуватимуть у лікарні Pfizer, але планують надалі отримати всі інші вакцини, які доступні у Львові. 

Додамо, що поліклінічне відділення Шпиталю Шептицького розташоване за адресою вул. Озаркевича, 4. Деталі можна дізнатися за номером телефону: 068 699 1567.

Нагадаємо, що у Львові та області можна вакцинуватися  доступними вакцинами – Pfizer, AstraZeneca, Coronavac та Moderna. Пункти працюють упродовж дня з 9:00 до 20:00. Графік роботи центрі вакцинації у Львові та області читайте тут. Для того, аби отримати щеплення у центрі вакцинації можна попередньо зареєструватися через портал «Helsi» або прийти безпосередньо до центру. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу. 

Софія Шавранська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.