Два Ситники з берегів Дніпра і КП Мостиської міськради висушили грантові кошти від Євросоюзу у сумнівних торгах

Фото умовне

Комунальне підприємство «Фрут Банк» створено в межах реалізації проєкту «Створення парку агропереробки», що фінансується за рахунок грантових коштів Євросоюзу.

Комунальне підприємство «Фрут Банк» Мостиської міської ради уклало угоду з ТОВ «Укрсушка ЛТД» на закупівлю сушильної камери за 738,7 тис. грн. Придбана камера IDC100 може обробляти 3 тонни продукції за добу.

Фірма переможець торгів зареєстрована лише наприкінці 2019 року і це для неї перше державне замовлення компанії. Але змагалась вона з пов’язаною компанією. Про це розповіли Наші гроші.Львів, пише Dailylviv.com.

Комунальне підприємство «Фрут Банк» створено в межах реалізації проєкту «Створення парку агропереробки», що фінансується за рахунок грантових коштів Євросоюзу. Та за підтримки й участі місцевих фермерів, сільськогосподарського кооперативу «Фермерська родина» та Мостиської і Судововишнянської ОТГ. Загальний бюджет проєкту агропереробки становить 22,5 млн. грн

За договором придбали сушильну камеру IDC100, яка може оброблювати 3 тонни продукції за добу.

Окрім ТОВ «Укрсушка ЛТД», участь у торгах взяла фірма з подібною назвою ТОВ «Екосушка». Обидві компанії зареєстровані у Дніпрі, а юридична адреса «Екосушки» збігається з адресою дніпровського автовокзалу.

Хоча «Екосушка» зареєстрована понад два роки тому, раніше фірма не брала участі у публічних закупівлях. Різниця у цінових пропозиціях компаній становила лише 15 грн. Попри це учасники не торгувались, а тому економія на торгах становить все ті ж 15 гривень від очікуваної вартості закупівлі.

Обидві компанії зазначили, що вони є виробниками сушильних камер, проте «Екосушка» сертифікатів на техніку не надала. В решті тендерна документація обох фірм була надто подібною. Компанії використовували однаковий текст, шрифти та оформлення для документів, що треба було подати у довільній формі.

Окрім цього, обидві фірми при подачі пропозицій зазначили один і то самий номер телефону як контактний.

Власником ТОВ «Укрсушка ЛТД» є Ігор Ситник (70% статутного капіталу) і Володимир Ситник (30%).

А власником «Екосушки» є Людмила Лавренова (40%) та знову Володимир Ситник (60%). За даними YouControl, він прописаний у селі Хащеве, що у  Дніпропетровській області. У цьому ж будинку, згідно зі статутними документами «Укрсушки ЛТД», раніше проживав Ігор Ситник.

Зараз Ігор Ситник проживає на вул. Сімферопольській у Дніпрі. За даними реєстру  юридичних осіб, колись там проживав і Володимир Ситник.

245 тис грн за одноденний форум заплатить “Єврорегіон Карпати-Україна” своїй людині

Україна отримає $35 млрд., зокрема від ЄС – €11 млрд. (відео)

Змова в асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна»: на що списували мільйони

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.