Фантастичним назвав проєкт спорткомплексу на Торпедо міський голова Львова

Стали відомі результати архітектурного конкурсу на найкращу проєктну пропозицію легкоатлетичного комплексу зі спортивним центром на території стадіону «Торпедо».

Переможцем став авторський колектив із Дніпра. Як прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий, важливо розпочати роботи з будівництва якомога швидше, а для цього потрібно напрацювати робочий проєкт та паралельно врегулювати проблемні питання. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Вчора презентували результати архітектурного конкурсу по стадіону «Торпедо». Фантастичний проєкт. Я дав доручення Коломєйцеву і Нікуліну терміново переходити до наступної стадії – робочих креслень, щоб вони були готові. За законодавством робити такі креслення має право компанія, яка перемогла на конкурсі. За цей час важливо, щоб ми врегулювали питання з землею, оскільки там є неврегульоване питання, щоб ми ще цьогоріч могли почати будувати цей спорткомплекс. Він важливий для колег зі всіх фракцій. Усі ми підтримуємо, щоб цей проєкт був реалізований», – зазначив Андрій Садовий під час засідання сесії міської ради.

Мер також акцентував на важливості виділення коштів з міського бюджету для проєктування важливих об’єктів.

«Я б хотів, щоб ми в першу чергу виділяли кошти на проєктування. Скажімо, зараз почалася робота з проєктування школи мистецтв на Личаківській. Є можливість профінансувати це за кошти держави, і цей шанс треба використовувати», – додав міський голова.

33 млн грн – на спорт: назвали об’єкти на Львівщині, куди скерували ці кошти (відео)

На Арені Львів поставили 17 спортивних тренажерів для безкоштовних занять

У Судовій Вишні відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям

На Львівщині планують облаштувати 88 спортмайданчиків

На Львівщині цьогоріч облаштують 3 стадіони та 13 спортмайданчиків. Ціна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.