Сьогодні у Львові від Covid-19 розпочинають вакцинувати безпритульних

Протягом тижня їх мали активно інформувати про цей пункт вакцинації.

У Львові сьогодні, 26 листопада, вакцинувати від Covid-19 розпочинають безпритульних. Пункт щеплень розташують у Центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян, що на вул. Кирилівській, 3а. Вакцинуватимуть тут з 11:00 по 18:00. Про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

Протягом тижня їх мали активно інформувати про цей пункт вакцинації – зокрема інформацію про це роздавали волонтери громадських організацій у тих місцях, де вони традиційно харчують своїх підопічних.

Читайте також: Перше правило – мовчати про коронавірус. Як переживають карантин бездомні у Львові

«Ми порадились із громадськими організаціями, які працюють з бездомними та організовують їх харчування, і дійшли спільної думки, що пункт працюватиме у світловий день, щоб усі охочі могли скористатись цією можливістю», – каже в.о. директора департаменту гуманітарної політики Євген Бойко.

Ініціативу втілюватимуть у співпраці з громадськими організаціями – ГО «Благоустрій рідного міста», ЛМГО Спільнота взаємодопомоги «Оселя», БФ «Там де живе надія», Релігійна громада Храму Христового Воскресіння, ГО «Вектор допомоги», БФ «Серця надії», Корпорації Добрих Справ, «Еліос Львів», Спільнота святого Егідія, УПЦ, ГО «Тарілка» та ін.

Читайте також: Відомий модний бренд відтворив образи львівського безхатька. Фото

Нагадаємо, у Львові майже усі пункти вакцинації працюють довше, як у будні, так і у вихідні. Вони функціонують з 10.00 по 20.00. Детальніше про те, де можна вакцинуватися та якими вакцинами, у матеріалі. 

Влітку вакцинацію від коронавірусу бездомних громадян розпочали у Польщі. 

Раніше Tvoemisto.tv робило репортаж про те, як безхатьки у Львові хворіють на коронавірус та як переживають карантин. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.