“Я вас пам’ятаю”: росіянка отримала повторно заборону в’їзду на територію України (ВІДЕО)

У пункті пропуску «Бориспіль» прикордонники виявили росіянку, яка влітку 2018-го порушила Порядок в’їзду-виїзду на ТОТ України, незаконно відвідавши тимчасово окуповану територію АР Крим. Про це повідомили сьогодні у пресслужбі ДПСУ.

Зазначається, що іноземка прилетіла в Україну рейсом з Познані. Під час проведення додаткових контрольних заходів, які застосовуються до громадян країн міграційного ризику, в тому числі РФ, з’ясувалося, що мандрівниця є порушницею українського законодавства.

Попередньо, за порушення українського законодавства прикордонники заборонили їй в’їзд в Україну на 3 роки та попередили, що якщо впродовж цього часу намагатиметься потрапити на територію нашої країни, термін заборони буде збільшено до 10 років.

Однак росіянка не дослухалася до попереджень, змінила паспортний документ, у якому вже не було відмітки українських прикордонників про заборону в’їзду та спробувала в’їхати в Україну знову.

Рішення охоронців кордону було однозначним — громадянка РФ «прикрасила» новий паспортний документ новим штампом заборони в’їзду в Україну терміном на 10 років. 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.