Львів’ян просять не купувати житло в сумнівній новобудові (ФОТО)

Львів’ян просять і застерігають від купівлі нерухомості у багатоповерхівці на вулиці Липинського. Забудовник мав спорудити склади, натомість вже почав продавати квартири. Про це на своїй сторінці у “Facebook” повідомив заступник міського голови Львова з питань містобудування Любомир Зубач.

“Сьогодні мова про об’єкт на вул. В. Липинського–Городницькій, 47. Там мала б відбутися реконструкція та часткова надбудова/добудова складів. На такі роботи у січні 2018 року ТзОВ фірма “Юнітек” справді отримала містобудівні умови та обмеження. Майже через рік, у грудні того ж 2018-го, Інспекція ДАБК у Львові видала дозвіл на виконання будівельних робіт. І власне у цьому документі чорним по білому зазначено: поверховість об’єкта становить 4 поверхи”, — написав Любомир Зубач.

Натомість міська інспекція ДАБК уже зафіксувала, що на об’єкті проведені бетонні роботи з будівництва 5-го поверху. Більше того, ТЗоВ на одному із сайтів розпочала продаж житла в апарт-комплексі, на побудову якого не має жодних дозвільних документів.

“Закликаємо львів’ян бути обачними і не поспішати купувати там квадратних метрів. Зараз перевірка міської інспекції ДАБК ще триває (до 9 грудня). Працівникам також доведеться з’ясувати, чи відбулася власне реконструкція, а чи, може, ТзОВ фірма “Юнітек” провадить нове будівництво. Від цього залежить і розмір штрафу, який випишуть цій фірмі. Проте вже однозначно можна сказати, що на забудовника з Липинського–Городницької чекають приписи на зупинення робіт, усунення порушень. Якщо ж порушень не усунуть, то і знесення зайвого поверху”, — додав Любомир Зубач.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.