До майбутнього пункту пропуску Нижанковичі – Мальховіце відремонтували 12 км дороги

Ділянку дороги від Дрогобича до межі Самбірського району розпочали ремонтувати у 2018 році.

На Львівщині завершили ремонт 12-кілометрової ділянки дороги, що веде до майбутнього пункту пропуску Нижанковичі – Мальховіце. Роботи на ній розпочали у 2018 році. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

Тоді ремонтники зрізали пошкоджене дорожнє покриття, підсилили основу із щебенево-піщаною сумішшю та уклали нижній шар асфальтобету. Проте, через брак фінансування, роботи на цій ділянці, що є частиною дороги Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий, призупинили. Відновити ремонт вдалося цього року.

Як інформують у Службі автомобільних доріг, на 12-кілометровому відрізку шляху влаштували новий шар асфальтобетонного дорожнього покриття та уклали щебенево-мастичну суміш. Також у межах населених пунктів облаштували тротуари та зупинки громадського транспорту. На дорозі є нанесена розмітка та встановлені дорожні знаки.

Наразі триває капітальний ремонт на ще одній ділянці дороги Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий, що між Самбором та Нижанковичами. Роботи проводять за кошти польського кредиту в рамках проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні».

Нагадаємо, що ремонт на автомобільній дорозі Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий продовжили у травні цього року. Протяжність дороги становить 40 км. До розбудови цієї дороги долучився уряд Польщі, який виділив 19,5 млн євро кредитних коштів на реалізацію цього проєкту. Автодорога Нижанковичі – Самбір веде до облаштвування пункту пропуску, вартість будівництва якого становить 109 млн злотих. Роботи планують завершити за 4 роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.