У міжнародному автобусі з п’ятьма водіями, львівські митники знайшли сто літрів глінтвейну (ФОТО)

В пункт пропуску «Шегині – Медика» прибув рейсовий автобус, який прямував з німецького Фрайбурга в Херсон. Під час перевірки транспортного засобу, якому перебувало 33 пасажири та п’ять водіїв, у митників виникла підозра про наявність незадекларованих товарів. Автобус було скеровано на сканування стаціонарною системою, за результатами якого митники, спільно з прикордонниками виявили 108 пляшок вина Christkindl Glühwein,- повідомили «Варта 1» у прес-службі Львівської митниці.

Літрові пляшки з глінтвейном знаходились поміж кріслами в салоні автобуса та належали одному з водіїв.

Так, громадянин України – мешканець Львівщини, не заявив за встановленою формою точні відомості про кількість, вартість та найменування товару.

Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбачене ст. 472 (Недекларування товарів) Митного кодексу України. Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів з конфіскацією.

Нагадаємо, громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити на територію України без сплати митних платежів чи письмового декларування алкогольні напої з розрахунку на одну особу:

– 5л пива

– 2л вина

– 1л міцних алкогольних напоїв (із вмістом спирту більш як 22%)

Алкогольні напої, незалежно від кількості, не звільняються від оподаткування митними платежами, якщо особа, яка їх ввозить, була відсутня в Україні менш ніж 24 години.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.