1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Наша мета – найперше поінформувати, що для укриття під час надзвичайної ситуації потрібно шукати, перш за все, підвали своїх будинків. З цією метою на Геопорталі міста є окремий розділ, який називається «Безпека». В цьому розділі розміщена публічна карта, на яку станом на сьогодні вже нанесено майже 1400 адрес, де є укриття. Тому наше завдання на наступний рік – доповнити цю карту і ще раз наголосити мешканцям, що вони в будь-який момент можуть подивитися на найближчу адресу укриття і скористатися ним, незалежно від того, де вони фізично зараз перебувають. Ця робота триває постійно і системно», – прокоментувала Наталія Алєксєєва, керуюча справами виконавчого комітету ЛМР.

Карту із нанесеними укриттями – можна знайти за посиланням. Геопортал Львова – шукайте тут.

До слова, підземні паркінги новобудов – найбільш комфортні як приміщення для укриття. Тут можна в будь-який момент можна скористатися водою, є тепло, світло та навіть приміщення для туалету. Загалом всі паркінги, які будуються за останні три роки, відповідають цим вимогам.

Нагадаємо, у Львові обстежили споруди, які можуть бути використані як найпростіші укриття населення при виникненні надзвичайних ситуацій. Обстеження районні комісії проводили понад півроку. Згідно з нормами, які визначила держава, мешканців Львівської міської територіальної громади забезпечено найпростішими укриттями на 197%. Детальніше – читайте за посиланням.

Львівська митниця вдосконалила інтерактивну карту накопичення автівок на кордоні

У Львові створюють інтерактивну карту стріт-арту

Держмитслужба оновила інтерактивну карту про відкриті пункти пропуску, аеропорти, вокзали

Львівська митниця вдосконалила інтерактивну карту інформації

Створено інтерактивну карту міст і сіл, які перейменують

Відео: ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.