Епідситуація на Львівщині поліпшується, – чиновник

Епідеміологічна ситуація в області покращується.

Про це розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, пише Dailylviv.com. 

За його словами, індикаторами такого покращення є коефіцієнт виявлених випадків захворювання на ковід, кількість осіб, яких госпіталізовують щоденно, та завантаженість ліжкової мережі. Усі ці показники поступово стабілізуються.

«Станом на сьогоднішній ранок 2268 пацієнтів перебувають на стаціонарному лікуванні. Таким чином, завантаженість ліжкової мережі становить 44%.

Проте тривожним залишається факт, що реанімаційні відділення заповнені і кількість пацієнтів, які потребують кисневої підтримки, є досить значною», – сказав Орест Чемерис.

Щодо вакцинації, то станом на сьогоднішній ранок провакцинувалися першою дозою понад 900 тисяч мешканців області. Більше 700 тисяч осіб уже пройшли повний курс вакцинації.

«Незважаючи на стабілізацію та покращення епідеміологічної ситуації закликаю всіх вакцинуватися для того, щоб захистити себе та своїх близьких», – наголосив Орест Чемерис.

Він також повідомив, що усіх вакцин в області є достатньо для вакцинації всіх охочих.

Окрім того, директор департаменту охорони здоров’я підтвердив, що з наступного року можуть почати вакцинацію бустерною дозою громадян, які вже пройшли повний курс вакцинації. За його словами, такі заходи проведуть невідкладно після виходу офіційних розпорядчих документів МОЗ.

За останню добу на Львівщині госпіталізували 139 осіб з коронавірусом

Стаціонари Львівщини майже наполовину заповнені хворими на коронавірус

Померло 26 осіб від коронавірусу за минулу добу на Львівщині

Кожен четвертий новий інфікований коронавірусом – львів’янин

У Львові відкрили другий пункт підтримки Дії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.