В Україні з’явиться електронний реєстр зброї (ВІДЕО)

У 2022-му році в Україні навесні з’явиться електронний реєстр зброї. Про це розповів Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, повідомили у  пресслужба МВС.

МВС стрімко розвиває цифрові технології. ІD-картки, посвідчення водія, які відображаються в застосунку «Дія», дозволяють отримати електронні послуги без проблем і без корупції. Онлайн можна отримати місце у черзі.

«Мета для Сервісних центрів – безпроблемне, законне отримання водійського посвідчення, яке має бути реалізоване протягом трьох місяців. У процедурі отримання довідки про несудимість є проблеми. Однак, протягом двох-трьох тижнів усунемо недоліки й таку довідку можна буде отримати онлайн. Громадянин миттєво отримує витяг з реєстру, а уповноважена особа зможе перевірити цей документ через QR-код», – сказав Денис Монастирський.

У питаннях «побутової» корупції українські спеціалісти орієнтувались на досвід міжнародних колег і впроваджували цифровізацію послуг:

«Хочу сказати, що цей кейс дуже успішний в Україні. Якщо раніше ми переймали досвід, то тепер ми можемо ним ділитись. В тому числі електронне кримінальне провадження стане суттєвим кроком у протидії корупції в Україні», – зазначив Денис Монастирський.

Міністр внутрішніх справ закликав колег об’єднати зусилля всіх правоохоронних органів: «Тільки таким чином можна говорити про реальну протидію цьому явищу».

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.