До сихівського храму прибула Зарваницька ікона

1 грудня чудотворну ікону Матері Божої привезли із Зарваниці до церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці, що на вулиці Чукаріна, Сихів. Зазвичай, люди звертаються до зарваницького образу з різними проханнями і молитвами. Вірять також у зцілення від можливих хвороб.

У коментарі Tvoemisto.tv настоятель храму Введення, отець Любомир розповідає, що для їхньої церкви присутність цієї ікони є дуже цінною. Її коронував сам Папа Римський Франциск, благословивши корони, якими оздоблена ікона.

«Це велика радість для всієї парафії і для Сихова теж, тому що люди мають можливість прийти і помолитися перед чудотворною іконою», – зауважив отець Любомир. 

Ікона прибула до храму не без сторонньої допомоги.

«Власне на честь храмового празника ми просили координаторів, щоб Пресвята Діва Марія в чудотворній іконі була на нашій парафії», – додав настоятель.

Відомо, що Зарваницька ікона буде присутня у сихівському храмі Введення до 10 грудня.

Ікона Божої Матері Зарваницької – святиня Зарваниці, датована серединою XVII ст. За легендою, існував ще образ XIII ст. Відома в Україні та за її межами. Під час офіційного візиту в Україну в червні 2001 року Папа Римський Іван Павло ІІ помолився перед іконою в церкві святого Миколая на Аскольдовій могилі у Києві, куди святиню привезли з нагоди урочистості. Ще одну копію Божої Матері Зарваницької відтворив у Філадельфії (США) живописець Петро Андрусів; 1973 р. її освятив митрополит Йосиф Сліпий.

Меланія Волощак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.