Виліт маленької Вікторії до США та громадський простір на Погулянці. Головне за добу

Коротко розповідаємо про важливі події минулої доби.

Маленька Вікторія Полюга зі СМА вирушила до Америки, аби отримати довгоочікуваний найдороговартісніший укол у світі. Батьки дівчинки кажуть, поки не знаю дату, коли саме дитина отримає укол. Однак після того їх ще чекає  реабілітація, щонайменше місяць.

У Львові перебуває чудотворна ікона Божої Матері із Зарваниці. Образ привезли 1 грудня до церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці, що на вул. Чукаріна на Сихові. Прийти з молитвами та проханнями віряни можуть ще упродовж тижня.

Два приміські маршрути у Львові стануть міськими. У Львівській міській раді анонсували, що автобуси змінять свою нумерацію, а один з них – й частково маршрут. Крім того, після змін у транспорті на обох маршрутах запрацює автоматизована система оплати за проїзд.

У Львові на території Погулянки збудують масштабний урбан-парк. Також тут планують відремонтувати будівлю Центру творчості дітей та юнацтва, навколо якої створять відповідний ландашафт, аби будинок разом з парком стали комплексним громадським простором. Що планують зробити, читайте у матеріалі.

У Львові відкриють оновлений Музей Пінзеля. Приміщення облаштували повністю безбар’єрними, відтак, відвідувати музей можуть маломобільні люди, особи з порушеннями зору, слуху, також люди з ауизмом та літні люди.

У понеділок, 6 грудня у Львові дві вулиці перекриють для проїзду. Рух буде неможливий практично упродовж дня через відзначення 30-ої річниці ЗСУ на площі біля Академії сухопутних військ. Як курсуватиме транспорт, читайте у новині.

Гарного вихідного дня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.