Застосунком Дія на Львівщині користуються майже 750 тис мешканців

Сьогодні є значний запит у суспільстві на допомогу у генерації ковід-сертифікатів.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Зокрема, в.о. начальника управління з питань цифрового розвитку Львівської ОДА Максим Столярчук розповів, що зараз працюють два центри підтримки Дія на території Львова: у центрі Довженка на Сихові та в ТРЦ Вікторія Гарденс. Минулого тижня відкрили центр підтримки в Дрогобичі силами РДА та волонтерами. Керівництво Дрогобицької громади розуміючи запит мешканців на цю послугу повідомила, що цього тижня відкриють ще один такий пункт команди підтримки. У понеділок такі пункти силами РДА відкриють в Золочеві та Жовкві – за ініціативою керівництва громади, а до кінця наступного тижня – в Стрию спільним зусиллями. Усе це є можливим завдяки підтримці волонтерів.

«Кожна людина, яка має проблеми з генерацією ковід-сертифіката також може звернутися в ЦНАПи, які є поінформовані, що в такому випадку робити», – сказав Максим Столярчук.

Він зазначив, що Міністерство цифрової трансформації України запустило портал де можна отримати допомогу у випадку виникнення проблем під час генерації ковід-сертифіката. Дія розширяє можливості для громадян, зараз триває бета-тестування Довідки про одужання та Сертифікату на підставі ПЛР-тесту. Також сертифікат можна згенерувати для дитини: до 12 років батьками, а з 14 років дитина може зробити це самостійно.

«За нашими оцінками 600-750 тисяч  мешканців Львівщини користуються застосунком Дія і кількість користувачів збільшується щодня. Дія формую позитивну історію у користувачів від її використання. І щоб ця історія розвивалась Міністерство цифрової трансформації на національному рівні, а ми на регіональному активно працюємо над інтеграцією з Дією усіх сфер суспільних відносин та бізнесу», – повідомив Максим Столярчук.

Щодня відбуваються зустрічі з представниками різних напрямків бізнесу: готельєри, девелопери, рієлтори, агенства нерухомості, адвокатські об’єднання, автосалони, медичні центри, бібліотеки, музеї тощо.

«Ми пояснюємо такі механізми інтеграції з Дією, як валідація, шеринг, використання QR-кодів і для всіх сфер пропонуємо коробочне рішення, у яких пояснено потребу у використанні інтеграції та детально описаний механізм. Такі можливості дозволять бізнесу бути клієнтоорієнтованим, а громадянам вільно користуватися право використовувати свої цифрові документи у повсякденному житті» – наголосив Максим Столярчук.

У Львові відкрили другий пункт підтримки Дії

Призначення пенсії, оформлення субсидії і не тільки: у «Дії» запускають сім нових соцпослуг

У Дії неможливо тепер видалити сертифікат про вакцинацію від COVID-19

У 2023 році українців перепишуть по-новому

Цифровий паспорт в Україні юридично прирівняють до звичайного

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.