Куди полетіти зі Львова. Перелік внутрішніх авіарейсів, графік, ціни

Tvoemisto.tv зібрало для вас добірку внутрішніх рейсів, якими можна дістатися зі Львова до столиці, Харкова та Запоріжжя.

Із Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького віднедавна анонсували запуск низки внутрішніх авіарейсів. Зокрема, полетіти можна буде не лише до Києва, а й Харкова та Запоріжжя. Наразі невідомо, чи відкриють пряме сполучення Львова з Дніпром.

Пропонуємо детальний перелік авіарейсів зі Львова усередині країни, а також правила безпечних подорожей під час карантину:

Wind Rose

Львів – Київ (Бориспіль), щодня. Вартість квитка в один бік – від 1998 грн, а час в польоті становить півтори години.

Motor Sich

Львів – Київ (Жуляни), з понеділка по п’ятницю та в неділю. Час у дорозі – 80 хвилин, а вартість – від 1 500 грн в один бік. 

Bees Airline

Львів – Київ (Жуляни), щодня, окрім суботи. Квиток в один бік коштуватиме від 681 грн.

Air Ocean Airlines

Львів – Київ (Жуляни), щодня. Вартість авіаквитків Київ – Львів – Київ становлять від 783 грн в один бік та від 1613 грн у два боки.

Львів – Харків, по четвергах і неділях із 12 грудня. Вартість – 62 долари (1610 гривень) у тарифі Promo та $92 (2392 гривень) в тарифі Basic.

Додамо, що запланований із 10 грудня запуск рейсу зі Львова до Дніпра, наразі не відбудеться. Натомість у компанії анонсували нове сполучення Львів – Запоріжжя. Через це для мешканців Дніпра коштом авіакомпанії в аеропорт Запоріжжя організували транфер.

Нагадаємо, що через підвищений рівень захворюваності на коронавірус у регіонах України, де встановили «жовтий» або «червоний» рівні, діють оновлені правила епідбезпеки. Вони розповсюджуються в тому числі на авіаційні перевезення міжобласного сполучення. Вимоги не застосовують до громадян, молодших 18 років.

Усім пасажирам, а також водіям або членам екіпажу літака, необхідно мати при собі один із документів:

  • паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову вакцинацію від Covid-19;
  • документ про отримання однієї дози вакцини – форма 063-О;
  • документ, що підтверджує одужання особи від Covid-19 (сертифікат у розробці);
  • негативний результат ПЛР- або експрес-тест на Covid-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

 

Показати Covid-сертифікат про вакцинацію можна за допомогою додатку Порталу «Дія». Довідки про тестування та вакцинацію не вимагають від дітей до 12 років.

Ольга Коваль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.