Двоє жінок закрили в квартирі і зробили секс-рабинею 15-річну дівчинку з багатодітної родини

Дві жінки через соціальну мережу познайомились із 15-річною дівчиною, мешканкою Житомирської області, яка шукала роботу. Під вигаданим приводом працевлаштування нянею жінки запросили її приїхати у місто Київ.  Однак замість обіцяної роботи зловмисниці зачинили дівчину в орендованій квартирі та, погрожуючи застосуванням фізичного насильства, примушували її надавати інтимні послуги клієнтам, яких самі підшуковували, — повідомили «Варта1» у Київській міській прокуратурі.

При цьому обвинувачені насильно утримували неповнолітню дівчину в квартирі, відібрали мобільний телефон та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, тим самим позбавивши її можливості залишити приміщення.

Вироком Деснянського районного суду м. Києва обвинувачених визнано винними в інкримінованих злочинах та засуджено до покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Обвинувачені перебувають під вартою.

Судом оголошено обвинувальний вирок у резонансній справі за фактами незаконного позбавлення волі та примушування неповнолітньої особи до зайняття проституцією із застосуванням насильства, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 303, ч. 2 ст. 146 КК України).

Події відбувались у липні 2017 року в Деснянському районі місці Києва.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.