Залишились без автівок і товару: на Львівщині чоловіки намагались провезти сигарети до Польщі

Сьогодні, 10 грудня, в пункті пропуску «Краківець-Корчова» львівські митники виявили два мікроавтобуси, «нашпиговані» сигаретами.

Про це повідомляє Львівська митниця.

Водії автомобілів – 30-річні мешканці Рівненщини, прямували до Республіки Польщі і для проходження митного контролю обрали смугу «зелений коридор».

Однак, працівники митниці запідозрили, що у транспортних засобах можуть бути приховані товари і скерували їх на сканування стаціонарною системою. Коли сканер підтвердив усі підозри, то митники, спільно з прикордонникам, виявили в спеціально облаштованих порожнинах кузова Mercedes-Benz Sprinter 1 тис. пачок сигарет і 1400 пачок у подібному сховищі Volkswagen Crafter. Усі тютюнові вироби – без марок акцизного збору України.

Співробітники Львівської митниці склали протоколи про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 (Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю) Митного кодексу України. Сигарети та автомобілі, орієнтовною загальною вартістю близько півмільйона гривень, вилучено. Справи скерують до суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.