У Львові, на вулиці Пулюя, створять мистецьку резиденцію

Облаштують резиденцію за кошти з міського бюджету. Нині напрацьовують концепцію.

У Львові на вулиці Івана Пулюя, що у Франківському районі, створять мистецьку резиденцію. Там відбуватимуться майстер-класи, діятимуть експозиції, простір обіцяють зробити сучасним. Про це у коментарі Тvoemisto.tv розповів депутат Львівської міської ради від партії «Самопоміч» Андрій Шевців.

Читайте також: Люди Твого міста: Маріанна Кіяновська про мистецтво, що творить Львів

«Це буде мистецька резиденція, де можна буде виставляти роботи, де можна буде працювати. Йдеться про сучасне мистецтво, це не лише питання полотна і пензля, є багато інших можливостей інноваційних, цифрових. У резиденції облаштуємо велику відеопанель, щоби спостерігати, як творять в інших країнах. Також буде обладнання, яке записуватиме і показуватиме, як творять у нас. Можна буде бачити, як змінюється мистецький твір за день, два, три. Зокрема, це можна буде відслідковувати і на сайті», – розповідає він.

Мистецьку резиденцію облаштують на вулиці Пулюя, 19, у приміщенні, де раніше працював магазин. Міська рада передала приміщення на баланс Львівському органному залу. Облаштують резиденцію за кошти з міського бюджету. Нині напрацьовують концепцію.

Вул. Івана Пулюя,19. Франківський район

Керівник управління культури Львівської міської ради Іван Остапович каже, що резиденція на Пулюя буде однією з перших, утім такі планують облаштувати і в інших районах міста.

«Львів бере курс на резиденції. Таке буде у різних районах. Плануємо активно співпрацювати з громадою, тому зробимо дослідження інтересів і потреб мешканців району, щоби їх врахувати. До Львова запрошуватимемо іноземних митців, для навчання. Такий резидент залишатиме для міста свій позитивний досвід. Також львівські митці експонуватимуть свої твори мистецтва у цій резиденції», – пояснює Іван Остапович.

Він додає, що резиденцію на вулиці Пулюя, 19 мають втілити впродовж наступного року. Також нині працюють над облаштуванням резиденції музики на вулиці Свєнціцького.

Партнерська публікація

Вікторія Савіцька

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.