Заради безпеки у Львові демонтовують десятки світлових реклам (відео)

Сьогодні, 10 грудня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами, виданих ТзОВ «Октагон Аутдор». Компанія добровільно зголосилась демонтувати 131 носій реклами, зменшивши, таким чином, кількість рекламних площин у місті.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Ми сьогодні скасовуємо 131 дозвіл цієї компанії, яка першою зголосилась подати рішення про скасування дозволів, відповідно до підписаного меморандуму між операторами і Львівською міською радою. До 28 лютого вони демонтують 131 носій. Наступні 20, які вони будуть скасовувати, подадуть пізніше. Це перший оператор, який, відповідно до меморандуму, скорочує на 55% рекламні площини у місті Львові», – зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

У свою чергу, міський голова Львова Андрій Садовий наголосив на важливості зменшення у Львові кількості реклами, зокрема світлової.

«Сьогодні практика європейських міст є така: взагалі забирається вся реклама. Вже доведено, що реклама, на превеликий жаль, відволікає увагу водіїв, а відтак збільшується травматизм на дорогах, особливо це стосується світлової реклами. Я думаю, що Львів перший показує приклад. Сьогодні робимо перший крок – 131 площина. Це заслуговує на повагу. Ми переговорили із рекламодавцями і вони нас послухали, вирішивши піти назустріч», – акцентував мер.

У Львові штрафуватимуть за світлову рекламу. До 170 тис грн (відео)

У Львові хочуть знати, за чий кошт і хто виготовлятиме соціальну рекламу

Як розпізнати недобросовісну рекламу ліків, – АМКУ

Facebook помилково заблокував рекламу про користь вакцинації від коронавірусу

ЛМР звільнить підприємців від орендної плати, туристичного збору та оплати за рекламу

Відео: ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.