У Львівській політехніці запрацював перший в Україні інклюзивний центр ветеранів (фото)

У Львові 15 грудня відкрили центр ветеранів «Ветеранська служба»  — перший в Україні інклюзивний простір на базі університету.

Тут ветерани та військовослужбовці, які повернулися з АТО/ООС чи інших місць бойових дій, зможуть інтегруватись в навчальний процес, а також отримати необхідну психологічну допомогу, повідомляють у пресслужбі міськради.

Працівники ЦВ «Ветеранська служба» допомагатимуть ветеранам зі вступом до навчального закладу, організовуватимуть психологічні консультації, реабілітації та зустрічі з іншими спеціалістами. Для студентів-ветеранів стартує менторська програма.

1 з 3

Додатково, в Центрі ветерани зможуть отримати низку безоплатних послуг, а саме: оформлення навчальних пільг для ветеранів,  юридичну підтримку та консультування, академічну підтримку та планування навчання, особисте дорадництво та скерування до необхідних служб та ресурсів, активності, спрямовані на вирішення проблем, які впливають на процеси ресоціалізації та повернення до мирного життя.

Відкриття ветеранського центру є ідеєю та проєктом Львівської політехніки, водночас львівські айтівці SoftServe долучилась до реалізації та співфінансування облаштування центру.

Усі фото — ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.