Україна закупить у Pfizer ліки від коронавірусу. Що вони дадуть

МОЗ законтрактувало 300 тисяч курсів лікарського засобу.

Україна підписала договір із компанією Pfizer про закупівлю інноваційних ліків «Паскловід» для амбулаторного лікування хворих із Covid-19. Про це сьогодні, 16 грудня, на брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

МОЗ законтрактувало 300 тисяч курсів лікарського засобу. Використання цих ліків, за його словами, дозволить не допустити ускладнень, госпіталізацій і смертей через коронавірус серед груп ризику.

«У листопаді виробник оголосив результати дослідження, які показали, що якщо ліки приймати протягом 3 днів після появи симптомів Covid-19, вдібувається скорочення госпіталізацій або смертельних випадків на 89% і на 85%, якщо лікування починати упродовж перших 5 днів», – каже міністр.

Нагадаємо, що Велика Британія першою у світі схвалила препарат «Молнупіравір» від коронавірусу, його можна приймати вдома. У агенстві зазначили, що препарат є безпечним та ефективним у зниженні ризику госпіталізації та смерті у людей із легкою та середньою формою тяжкості Covid-19, які мають підвищений ризик розвитку тяжкого захворювання. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.