За контрабанду та збут наркотиків львів’янина засудили до 8 років

Мостиський районний суд Львівської області визнав винним львів’янина у вчиненні ряду злочинів, пов’язаних з незаконним обігом та контрабандою наркотичних засобів та психотропних речовин (ч. 2, 3 ст. 307, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 305 ККУ).

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Суд встановив, що неодружений 28-річний громадянин України, маючи на меті вчинення тривалої злочинної діяльності та отримання значних кримінальних прибутків, систематично купував та продавав наркотичні засоби і психотропні речовини. Крім того, чоловік запропонував іншій особі надати йому кошти для придбання наркотиків, які в подальшому мав намір перемістити через кордон до Польщі.

Останній на вказану пропозицію погодився та надав йому 102 000 гривень. Він придбав порошкоподібні речовини різних кольорів загальною масою брутто 1 кг із вмістом психотропної речовини – амфетамін та 152 г таблеток жовтого кольору з вмістом особливо небезпечної психотропної речовини МДМА. Надалі чоловік заховав заборонені речовини у спідній білизні та у липні 2020 року намагався виїхати до Польщі через пункт пропуску «Шегині».

Проте, в пункті пропуску його затримали правоохоронці. Оперативну інформацію про можливу протиправну діяльність прикордонники отримали завчасно від співробітників СБУ.

За публічного обвинувачення Львівської обласної прокуратури суд визнав винним львів’янина у вчиненні інкримінованих йому злочинів.

Вироком суду його засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна.

Крім того, він має сплатити на користь держави понад 20,5 тис. грн процесуальних витрати по справі за проведення різних експертиз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.