Від сьогодні починають видавати Covid-тисячу. Як її отримати, інструкція

Повністю вакциновані українці зможуть витратити кошти на абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, квитки у кінотеатр, на потяг, книги тощо.

Ініціатива «е-Підтримка», у межах якої кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від Covid-19, може отримати 1 тис. грн допомоги від держави, починає діяти від сьогодні, 19 грудня. 1 грудня рада виділила з держбюджету-2021 8 млрд грн на виплату коштів вакцинованим громадянам.

Міністерство цифрової трансформації пояснює, як можна отримати виплату.

Покрокова інструкція:

  • Оформіть спеціальну картку «єПідтримка» в одному з банків-партнерів. Після старту банки будуть додаватися щодня. Оформлення картки безоплатне як онлайн, так і офлайн у відділенні банку. Використати вже наявний рахунок неможливо.
  • Завантажте застосунок «Дія» та авторизуйтеся в ньому.
  • Переконайтесь, що у вас є «зелений» Covid-сертифікат про дві дози вакцинації. Зверніть увагу, що сертифікат, отриманий на порталі Дія, чи паперовий від сімейного лікаря не підходять для отримання виплат. Отримати сертифікат у застосунку «Дія» зараз можна як і з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою.
  • Зайдіть у розділ Послуги та виберіть «єПідтримку». Дотримуйтеся вказівок і це все.

 

Повністю вакциновані українці зможуть витратити отримані кошти на такі речі, як абонемент у спортзал чи фітнес-клуб; квитки в кінотеатр, театр, музей та концертний зал; квитки для мандрівок усередині країни (на внутрішні авіа- та залізничні рейси); книги. Літні люди зможуть придбати за ці гроші ліки.

Нагадаємо, що Тvoemisto.tv розібралося, як саме працює програма, яким чином виділятимуться кошти та на що їх можна буде витратити. Детальніше читайте в матеріалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.