Мирослава Гонгадзе повертається в Україну

Журналістка Мирослава Гонгадзе повертається в Україну у зв’язку з призначенням на посаду керівника «Голосу Америки» в Східній Європі, пише Українська правда.

«Із інтенсивним нагромадженням російських сил вздовж кордону України та в окупованому Росією Криму, Гонгадзе інформуватиме аудиторію світу про агресивну тактику Кремля в Східній Європі та вплив Росії та Китаю в регіоні», – повідомляє Голос Америки.

Гонгадзе переїде до Києва в 2022 році. Мовник додав, що призначення Гонгадзе «розширить мовлення в регіоні, який потерпає від гібридної війни та дезінформації».

«Голос Америки» відіграє важливу роль джерела новин, якому довіряють українці. Я з нетерпінням очікую на можливість донести інформацію про Україну, яка є ключовим полем битви за демократію, а також більш широкого регіону, до світової аудиторії», – повідомила Мирослава Гонгадзе.

Як відомо Мирослава Гонгадзе – українська телеведуча, журналістка, юрист; вдова українського журналіста Георгія Гонгадзе.

Після вбивства чоловіка вона отримала політичний притулок у США і з 2001 року разом із дітьми оселилася в передмісті Вашингтона. Гонгадзе з 2004 року працює в «Голосі Америки» у США.

Вона нещодавно завершила річну програму для журналістів у Гарварді, під час якої приділяла увагу дослідженню стратегій висвітлення російської інформаційної війни.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.