Відсьогодні на порталі “Дія” можна згенерувати ще три типи COVID-сертифікатів

Відсьогодні на порталі Дія можна згенерувати ще три типи COVID-сертифікатів: на підставі результату ПЛР-тесту, про одужання та дитячий, — повідомили «Варта1» у Львівській ОДА.

Згенерувати сертифікат дуже легко та зручно, оскільки в жовтні Уряд спростив отримання COVID-сертифікатів. Тепер для цього не потрібен електронний підпис, зокрема й “Дія.Підпис”, для якого було потрібно підтвердження особи за допомогою “Photo ID”. Тепер достатньо згоди користувача.

Як згенерувати сертифікат на порталі?

Авторизуйтеся на порталі “Дія”: https://diia.gov.ua/.

Оберіть розділ «Послуги» — «Здоров’я» та оберіть потрібний тип сертифіката: «COVID-сертифікат про негативний ПЛР-тест» чи «Сертифікат про одужання від COVID-19».

Дайте згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) у “Дію”.

Дітям від 12 років, які отримали хоча б одну дозу вакцини, батьки можуть згенерувати COVID-сертифікат у розділі «Здоров’я» — «COVID-сертифікат про вакцинацію». З 14 років підлітки можуть самостійно авторизуватися на порталі через BankID, якщо вже мають банківську картку. А якщо в дитини ще немає паспорта, це можуть зробити батьки.

COVID-сертифікат на підставі ПЛР-тесту діятиме 72 години з моменту здачі аналізу. COVID-cертифікат про одужання можна отримати не раніше 15-го дня після підтвердження лікарем діагнозу COVID-19 та внесення даних в ЕСОЗ. Такий COVID-сертифікат буде чинним 105 днів від дати встановлення діагнозу.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.