В Городку відкрили другий на Львівщині Центр «Дія», за майже 5 мільйонів гривень

Сьогодні, 22 грудня, в Городку відкрили новий сучасний Центр надання адміністративних послуг «Центр «Дія». Новий центр обслуговуватиме майже 40 тисяч жителів громади та надаватиме 171 послугу.

В новому Центрі сучасне обладнання. Він доступний для осіб з інвалідністю та клієнтів з дітьми. Оновити ЦНАП вдалося завдяки тому, що Городоцька міська рада перемогла у відборі об’єктів для фінансування з державного бюджету на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг, повідомляє ЛОДА.

Отже, новий центр надаватиме такі послуги: реєстрація місця проживання, реєстрація речових прав на нерухоме майно, реєстрація бізнесу, послуги у сфері земельних відносин та архітектурно-будівельної діяльності, а також соціальні послуги.

В межах проєкту здійснили реконструкцію будівлі міської ради під ЦНАП, закупили нові меблі, комп’ютерну техніку, ліцензійне програмне забезпечення та інше.

Загальна вартість реалізованого проєкту – 4 млн 692 тис. грн, з яких: 3 млн 264 тис. грн – державний бюджет, 1 млн 456 тис. грн – бюджет громади.

Вже завтра перші відвідувачі матимуть змогу особисто побачити та відчути усі переваги нового приміщення, нової організації роботи, розширеного переліку надання послуг, оцінити зручність і комфорт Центру. Адже у новому приміщенні забезпечено максимально комфортні умови для обслуговування громадян: послуги тепер надаються за принципом «єдиного вікна» та «прозорого офісу». При вході працюватиме зона очікування, де фахівці надаватимуть консультації з навігації у ЦНАПі та за потреби допомагатимуть з реєстрацією в електронній черзі.

Принцип електронної черги простий: спеціальний термінал видає кожному відвідувачу талончик з номером, а коли ця цифра засвітиться на моніторі – можна підходити до адміністратора, аби звернутися за необхідною послугою.

Ще однією перевагою є облаштований дитячий куточок у зоні очікування. А при вході у Центр «Дія» встановлено платіжний термінал, щоб надання послуг відбувалося в рази швидше. З його допомогою відвідувачі ЦНАПу зможуть миттєво здійснювати оплату адміністративних послуг, не виходячи за межі приміщення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.