Що потрібно знати при купівлі приватного будинку?

Купівля приватного будинку — це дуже важливе рішення, до якого треба ставитися серйозно. Для недосвідченого орендаря тут є безліч «підводних каменів». І ми розповімо вам, як їх уникнути.

Можливість переплатити

Як відомо, ціни на житло (причому як на покупку, так і на оренду) досить різноманітні. Зрештою, все залежить від рішення власника або рієлтора. Тому якщо ви плануєте купити приміщення Львів запропонує вам безліч варіантів, але за допомогою сервісу OLX ви можете заощадити та не переплачувати. Адже там зосереджені найбільш вигідні пропозиції.

Будинок з боргами судовими заборонами

Логічно, що перед продажем квартири чи будинку власник має сплатити усі комунальні борги. Логічно, але не для всіх. Ви цілком можете зіткнутися з таким сюрпризом при отриманні перших квитанцій за комунальні послуги. Звичайно, ви можете все вирішити через суд, але на це піде багато часу і сил.

Тому перед покупкою перевірте власника на наявність боргових зобов’язань, а сам будинок — на наявність судових арештів чи інших проблем такого характеру. Краще витратити на це час зараз, ніж після покупки розв’язувати проблеми недобросовісного продавця, який промовчав про важливі речі.

Наявність інших мешканців

Якщо ви не хочете, щоб одного прекрасного дня до вас в гості завітала незнайома персона зі своїми речами і заявила вам про те, що збирається тут жити, оскільки вона тут прописана, подбайте про все заздалегідь. Дізнайтесь, чи не прописаний у квартирі хтось інший, крім продавця. Купити житло з поганими сусідами — це ще половина біди, а якщо ці «сусіди» житимуть із вами в одному приміщенні — це вже катастрофа.

Поганий технічний стан та серйозні пошкодження

Будинок, який на перший погляд здається досить гарним, насправді може мати серйозні пошкодження. А ви навряд чи захочете організовувати ремонт своїм коштом, тому у ваших інтересах бути максимально уважним під час попереднього огляду та звертати увагу на кожну дрібницю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.