Послуга “Хірургія одного дня”: НСЗУ розповіли про послуги для українців в 2022 році

Нововведенням 2022 року стане стаціонарозамінні форми лікування. Про це повідомляє “Урядовий портал”.

У 2022 році в Програмі медичних гарантій (ПМГ) з’явиться ще більше безоплатних послуг для пацієнтів. Окрему увагу Національна служба здоров’я приділить підвищенню якості медичних послуг. Для цього в державному бюджеті передбачено 157,3 млрд грн, що на 33 мільярди більше, ніж у 2021 році. Зауважимо, що це найбільша сума з початку реформи фінансування системи охорони здоров’я.

Також, нововведенням 2022 року стане стаціонарозамінні форми лікування. Адже багато медичних втручань не потребують стаціонару й успішно проводяться амбулаторно. Також у планах послуга “Хірургія одного дня”: після нескладної операції пацієнт зможе того самого дня повернутися додому.

Національна служба здоров’я прагне зменшити витрати українців із хронічними захворюваннями на ліки, які треба приймати постійно. Тому в 2022 році програма реімбурсації “Доступні ліки” розшириться.

НСЗУ пропонує включити до неї препарати для лікування хвороби Паркінсона та хронічного обструктивного захворювання легень.

У 2022 році Програма медичних гарантій ще більше посилює фокус на потребах та безпеці пацієнта. Високі вимоги до медичних закладів та збільшені тарифи стимулюватимуть їх ставати кращими, а якість медичної допомоги та захищеність пацієнтів зростатиме.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.