У промзоні «Сигнівка» продали земельну ділянку за понад 17 мільйонів гривень

Сьогодні, 28 грудня, в онлайн-форматі на платформі Prozorro.Продажі відбулись земельні торги у формі аукціону, на яких місто продало 2,7 га землі у промзоні «Сигнівка» за понад 17 млн грн.

«Австрійська фірма купила у Сигнівці землю за понад 17 млн грн. Такими є результати останніх у цьому році земельних торгів, на яких місто продало 2,7 га землі у промзоні «Сигнівка», повідомили в пресслужбі львівської мерії.

Ділянку, яка призначена під промисловість, купило ТОВ «ХІРШ ПОРОЦЕЛЛЬ». Ця фірма спеціалізується на виробництві пластмаси й електричного устаткування. Її основний офіс розташований на Закарпатті, а бенефіціар – із Відня. За результатами земельних торгів бюджет міста поповнився на 17 млн 300 тис. грн.

Цьогоріч у Сигнівці вперше продали земельну ділянку, і вперше за новими правилами – у форматі електронних торгів. Торік у цій промзоні місто продало 4 ділянки на майже 170 млн грн. Ця промзона має якісну інфраструктуру та необхідні умови для успішного ведення бізнесу. Тут є водопостачання, газопостачання, електропостачання, потужність якого планують невдовзі ще збільшити.

Загалом у 2021 році відбулося 5 земельних аукціонів, завдяки яким бюджет міста поповнився на загальну суму – майже 137 млн 444 тис. грн», – інформують у департаменті містобудування.

Нагадаємо, 13 грудня, у мерії відбулось підписання меморандуму щодо співпраці у побудові в Україні прозорої та ефективної системи реалізації та оренди майна та земельних ділянок між містом та державним підприємством «Prozorro. Продажі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.