Зі Львова вирушив перший рейс «Буковельського експресу» (ФОТО)

У день Різдва за григоріянським календарем до курорту українських Карпат зі Львова вирушив перший “Буковельський експрес”. Про це повідомляє ІА “Вголос”.

«Буковельський експрес» став вже четвертим маршрутом, запущеним цього року, який обслуговуватиме сучасний дизель-поїзд, придбаний у вітчизняного виробника. Раніше аналогічний потяг було запущено на маршруті Одеса–Ізмаїл, ще два поїзди — на маршрутах Попасна–Харків, Харків–Суми–Ворожба–Харків та Коломия–Ківерці.

Укрзалізниця впроваджує в Україні пілотний проєкт “Public Service Obligation” (PSO). Якщо коротко, то це ринкова модель замовлення транспортних послуг, при якій держава або місцева влада оплачують перевізнику вартість соціально значущих маршрутів.

«Буковельський експрес» відправляється зі Львова щодня о 6:40 год, курсує через Галич, Надвірну, Делятин, Яремче, Микуличин, Татарів (Буковель), Ворохту та прибуває на станцію Ясіня (Закарпатська область) о 12:25 год. Зворотньо поїзд вирушає о 16:30 год та прибуває до Львова о 22:10 год.

Фото: “Вголос”  

 

1 Відповідь

  1. Анонім :

    У вас фото і відео ніде не відображаються!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.