16-річну дівчину у комі після ДТП доправили до Львова гелікоптером

У пацієнтки забій головного мозку, закрита черепно-мозкова травма, травма грудної клітки і живота, розрив селезінки та переломом лівого стегна.

16-річну дівчину, яка постраждала у ДТП, доправили гелікоптером до Львова. Її стан – украй важкий, дівчина перебуває в комі. Про це повідомили у Першому територіальному медичному об’єднанні Львова.

У пацієнтки забій головного мозку, закрита черепно-мозкова травма, травма грудної клітки і живота, розрив селезінки та переломом лівого стегна. У живіт та легені встановлені дренажі.

«ДТП сталося у Самбірському районі. У місцевій лікарні її терміново прооперували, аби дещо стабілізувати стан, далі з огляду на тяжкість ухвалили рішення забрати дівчинку у дитячу лікарню на вулиці Орлика у Львові. Оскільки транспортування автівкою було загрозливим для життя, довелося задіяти вертоліт», – пояснюють медики.

Наразі дівчинка у реанімації лікарні на апараті ШВЛ. Пацієнтці виконано операцію на стегні. За її станом стежать анестезіологи, хірурги, торакальні хірурги, нейрохірурги, неврологи та травматологи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.