Укрзалізниця запускає двоповерховий електропоїзд з Києва до Львова

Поїзд прибув на підприємство для ремонту у лютому 2021 року і за 11 місяців його повністю оновили.

Завтра, 30 грудня, АТ «Укрзалізниця» відправить у перший рейс двоповерховий електропоїзд Skoda за маршрутом №747 Київ – Львів. Він відправлятиметься з Києва о 16:41 та прибуватиме до Львова о 00:45. На шляху прямування поїзд зупинятиметься на станціях Вінниця, Хмельницький, Тернопіль тощо.

Як повідомили у пресслужбі УЗ, ремонт шестивагонного електропоїзда чеського виробництва Skoda побудови 2012 року відбувався на ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод» АТ «Укрзалізниця». Поїзд прибув на підприємство для ремонту у лютому 2021 року і за 11 місяців його повністю оновили.

Поїзд обладнаний розетками з USB-роз’ємами для кожного пасажира, сповивальними столиками в головних вагонах, пандусами та місцями для перевезення людей з інвалідністю, тримачами для велосипедів, системами відеоспостереження, кондиціювання, вентиляції, пожежної сигналізації та пожежогасіння, вакуумними туалетами.

Нагадаємо, що до новорічно-різдвяних свят «Укрзалізниця» запускає додаткові потяги з Києва до Львова. Вони курсуватимуть на двох маршрутах – Київ – Ужгород та Київ – Львів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.