Ексдружина ексзаступника міністра освіти прокоментувала скандал у Львові

Фото: Obozrevatel

Ексдружина Ігоря Гарбарука, звільненого з посади заступника міністра освіти й науки, Анастасія Матюшевська вирішила не коментувати критику довкола його фото. Зокрема того, на якому уже колишній чиновник засвітився із ефектною Христиною Тишкун, котра назвалася його помічницею.

У коментарі УНІАН жінка стала на захист колишнього чоловіка. Вона підкреслила, що, мовляв, “нічого не знає” про скандал, бо це не її завдання, пише Dailylviv.com.

Зауважимо, що Матюшевська – гештальт-психотерапевтка і професійна сексологиня. Ексчоловіка вона називає людиною найвищого ступеня професіоналізму.

“Як сексологиня і психотерапевтка не буду коментувати цей випадок, тому що я ексдружина і матір доньки Ігоря. Одне скажу: я за нього цілком! Він людина честі, гідності і вищого ступеня професіоналізму”, – сказала Матюшевська.

Жінка не стала відповідати на запитання про те, чи правильною, на її думку, була реакція суспільства на фотографію Гарбарука і Тишкун на офіційному заході, де остання відзначилася відвертим вбранням.

За даними сервісу YouControl, Ігор Гарбарук до 30 січня 2021 року займався консультуванням з питань комерційної діяльності та управління (основний).

За тією ж адресою проживання, яку зазначив Ігор Гарбарук як ФОП, також досі веде активну підприємницьку діяльність Анастасія Гарбарук, яка має стосунок до кількох компаній. Зокрема, Анастасія Гарбарук є власницею і засновницею ПП “Золота марка”, засновницею і кінцевим бенефіціарним власником ТОВ “Добрий дім Мама Хаус”.

Тож можна з великою ймовірністю вважати, що попри колишні сімейні стосунки експодружжя Гарбаруків досі зберігає також спільні підприємницькі інтереси.

Кабмін звільнив заступника міністра освіти після скандалу з помічницею у Львові

Заступник міністра освіти вважає, що скандал у Львові йому підкинули

Заступник міносвіти вилучив свій пост-виправдання про скандальний візит з помічницею до Львова

У відповідь на скандальний візит заступника міносвіти до Львова відомий блогер створив новий логотип Міносвіти

Заступник міністра освіти віршем Кіплінга зізнався, що у Львові впало все, чим він жив

Заступник міністра освіти приїхав до Львова з помічницею у стилі ескортниці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.