Поблизу Львова біля житлових будинків знайшли мінометну міну на дереві (ФОТО)

Рятувальники Львівщини ліквідували дивовижну знахідку: мінометну міну Другової світової, яка провисіла на дереві, не далеко від житлових будинків. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС у Львівській області.

“Без малого 80 років, з часів Другової світової, ця мінометна міна провисіла на дереві ніким не помічена. Це тим більше дивовижно, бо знаходилася вона буквально в парі сотень метрів він житлових будинків села Гримайлівка Золочівського району.” – повідомили у рятувальників. Яким чином снаряд пролежав непомічиним стільки часу, залишається загадкою.

 

Піротехнічна група Головне управління ДСНС України у Львівській області вилучила та знищила небезпечну знахідку. Як згодом дійшли висновку в пресслужбі ДСНС, міну на дерево таки “турботливо повісили небайдужі громадяни”ю.

“Друзі, ми дуже раді, що наше суспільство обізнане в ботаніці і точно знає, як має виглядати дерево, якому не 80 років! Тому, дуже вдячні за вашу активність у коментарях, яка допомагає якомога більшій кількості користувачів побачити цей допис, а як наслідок – звернути увагу на таку проблему, як виявлення застарілих боєприпасів!

Звісно, ця міна не виросла на дереві, наче плід, і не висить там з початку війни. Її туди турботливо повісили небайдужі громадяни, які вважають, що при виявленні ВНП, це – єдиний правильний вихід. НЕ ПОВІДОМИТИ, а отак повісити, бо ж хай хтось інший дзвонить на 101… Не робіть так. Робіть правильно: знайшов – повідом!” – кажуть у рятувальників.

У ДСНС нагадують, що у разі виявлення боєприпасів або предметів, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно негайно повідомити про знахідку Службу порятунку за номером «101». Жодним чином не чіпати та не торкатися їх самостійно.  

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.