У Львові запрошують бабусь в’язати рукавиці і шкарпетки: заробіток – 60% від ціни виробу

У грудні соціальне підприємство VBRANI. зв’язало 20 пар рукавичок для однієї з львівських ІТ-компаній.

На базі Львівського геріатричного пансіонату діє соціальне підприємство VBRANI, яке надіслао цю інформацію Dailylviv.com. Його рік тому заснували волонтери громадської організації «Старість на радість». Шкарпетки, шарфи, рукавиці, пінетки тут в’яжуть 5 бабусь. Сьогодні до роботи готові залучити й інших самотніх літніх жінок зі Львова, які люблять в’язати. Про це розповідає засновниця підприємства Оксана Бриндзак.   

«Головна мета роботи підприємства – дати можливість бабусям почувати себе потрібними, мати заняття, яке приноситиме користь іншим та додатковий прибуток стареньким. Кожна бабуся працює в своєму темпі та бере в роботу стільки замовлень, скільки може реалізувати. Маємо великий запит на вироби наших майстринь останнім часом, тому готові масштабуватись та долучити до проєкту й людей з-поза меж пансіонату», – зазначає Оксана. 

Зацікавлених бабусь забезпечать матеріалами для в’язання. Їх реалізовують через соціальні мережі. Вартість шкарпеток – 275 гривень, рукавиць – 350. В’яжуть здебільшого за передзамовленням. Бабусі отримують 60% від суми, решту використовують на закупівлю матеріалів та розвиток підприємства.  

«Окрім того, часом маємо великі замовлення від компаній чи благодійних фондів. У грудні зв’язали 20 пар рукавичок для однієї з львівських ІТ-компаній. На січень теж маємо подібне замовлення. Кілька додаткових пар рук нам точно потрібні. У пріоритеті – бабусі зі Львова, щоб ми могли оперативно тримати контакт, завозити нитки, забирати вироби, тощо. Майстрині отримуватимуть кошти за кожен виріб», –  розповідає волонтерка.  

Контакти бабусь просять надсилати на електронну пошту vbranilviv@gmail.com . Менеджери проєкту перетелефонують та узгодять усі деталі. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.